confessions

issiz adam

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 1509
  2. takipçi 18
  3. puan 43515

kınalı kuzum

issiz adam
Sezen Aksu ''Kınalı Kuzum'' şarkısının oluşum evresini şöyle anlatıyor:

''Bir gün stüdyo 'da yaylılar gelmiş Mithatcan onları idare ederken ben de orada oturuyorum. Birdenbire farkına vardım ki benim oĝlum büyüdü, ama gerçekten nasıl çarpıcı bir şekilde farkına vardım. Gerçekten bi daĝıldım ve o dakikada yazdım bu şarkıyı doĝum günü hediyesi olarak da verdim oĝluma ama oĝlan tıkandı aĝlamaktan. Aslında aĝlayacak bir şeyde yok şarkıda ama yani bir şekilde dokundu işte çocuĝa. Ben dedim ki Ay Mithatcan ben kötü bir şey yapmak istemedim oĝlum dedim. ''Ya anne çok iyi bir şey yapmışsın ben şimdi anladım senin insanlara ne yaptıĝını'' dedi.

(bkz: Mithat Can Özer)

cancun

issiz adam
Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan ve eyaletin merkezi olan şehirdir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda, Karayip Denizi kıyısında yer almaktadır. 2014 yılı itibarı ile tahmini nüfusu 722.800'dür. Meksika'daki önemli bir turizm merkezi olan şehir, Maya Rivierası'nda yer almaktadır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches