confessions

losingmyreligion

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 19
  2. takipçi 0
  3. puan 3561

şiir yaz

losingmyreligion
ya benim kahrım
ya senin ağrın
ağır kabaralarınla uykularımı ezerek deliksiz yaşattığın
çaresiz zehirle kusan çılgın bir yılan gibi
burgu burgu içime boşalttığın
o senin ağrın
o senin
attila ilhan

yazarların takıntıları

losingmyreligion
ekşi sözlükte okb hastası speranza34 vardı bir zamanlar. takıntı konusunda ülkemde kimse eline su dökemez. benim takıntım gayet mütevazı.bir zamanlar hayatta en nefret ettiğim kişinin telefon numarasının son rakamları 0944 idi. aradan 10 yıldan fazla geçti. artık o kişiyle düşman bile değilken o rakamlar hala başıma bela.sabahları ne zaman saate baksam saat 09.44 oluyor. böyle günlerim de sanki daha kötü geçiyor. sabahları ismail küçükkaya izlemeyi severim. genelde 09.40 gibi reklam verir. o andan itibaren tvde saati gösteren sağ alt köşenin kocaman bir sürahi koyarım ve yatarak 09.44'ün geçmesini beklerim. evet ben deliyim.

da vinci nin şeytanları

losingmyreligion
ilk 2 sezonda ağzımıza bir parmak bal çalıp, son sezonda hayal kırıklığı yaratan dizi. yapraklar kitabı ve mithras'ın oğulları gibi iki gizemli mesele duruyor ortada ama tek derdimiz türklerle savaşıymış sanki. o final sezon finali bile olsa yetersizdi.

the godfather

losingmyreligion
francis ford cappola'nın yönettiği mario Puzo'nun aynı adlı romanından uyarlanan efsanevi film.Marlon Brando, robert de niro ve al pacino gibi üstatlar rol amıştır. özellikle birinci filmdeki portakal meselesi çok ilginçtir. ne zaman bir portakal görünse o sahnedeki kişi mutlaka ölür.

pink floyd

losingmyreligion
ismi pink anderson ve floyd council adlı iki caz gitaristinden esinlenerek verilen ingiliz rock grubu. psikolojik sorunları nedeniyle gruptan ayrılan syd barret için yazdıkları wish you were here şarkısı efsanedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches