düğün gecesi 5 aylık hamile çıkan gelin

cayisallama
Allah düşmanımın başına vermesin. Çok kötü bir durum. Karşılıklı olarak konuşup anlaşmadan olursa bu işler böyle oluyor. İki tarafta şeffaf olmayınca bi yerden patlak veriyor maalesef.
http://www.malayani.com/kategoriler/turkiye/evlendigi-kiz-dugun-gecesi-5-aylik-hamile-cikti/.html
abuzeroklava
Erkek açısından kötü bakmış sayın yazar ama asıl kadın açısından bir felakettir. Para da neymiş kızın ruh hali gittikten sonra.

Kız isteyerek ya da istemeyerek biriyle birlikte olmuş anlaşılan ne o kişi sahip çıkmış ne de kız etrafına söyleyebilmiş ne de kendi çözüm üretememiş. Bu olaya şaşıranların etraflarında hatta en yakınlarında da vardır böyle şeyler ama bir şekilde halledilmiştir. Keşke kızcağız da bu duruma sebep olanı deşifre edebilseydi..şimdi bütün günahı tek başına çekecek...
gruda
kız açısından çok kötü bir durum. ERkek tarafı olayı ne kadar yaydılarsa artıık haber değeri taşır olmuş. Yazık ben kıza üzüldüm. Ayrıca bu tabiri kullanmayı sevmiyorum ama piç dedikleri şey de bir insandır. Güzel yetiştirilmesi gereken bir nesildir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches