harun kolçak

TurinTurambar
hastalığını biraz olsun atlatmış güzel sesli sanatçımız. son çıkardığı \"çeyrek asır\" adlı albümünde pek çok sanatçı ile düet yaptığı şarkılar kulaklarımın pasını silmiştir. son albümde favorim, kubat'la birlikte söylediği dualarım yoluna adlı şarkısıdır. geçmiş olsun güzel insan.
melankomik
çeyrek asır albümüyle ben de ayrı bir yer edinen sanatçı. eskiden bu kadar çok dinlemezdim bu şarkıları. yenilerle ayrı bir güzel olmuş.
khantura
80'ler ve 90'larda türk popuna büyük katkısı olan, zamanında kasetçalarlar veya televizyonda çıkan kliplerle şarkılarını dinleyip, dans ettiğimiz nadide sanatçıdır.
Yeni nesil için pek bir anlam ifade etmeyebilir ama birçok kişiyi vefat haberiyle gözyaşlarına bozabilecek insandır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
khantura
İnternette vasiyeti olduğu iddia edilen bir metin dolaşmaktadır, gerçekliğinden emin olmamakla birlikte paylaşıyorum:
VASİYETİM:
Bütün organlarımı bağışladığım için büyük ihtimalle öldüğümde, beni size poşetle verecekler. O yüzden fazla kurcalamayın.
Cesedimi o poşetle toprağa gömüp, üzerine bir de ağaç dikilmesini istiyorum. Mezar taşı isim falan da istemiyorum.
Ne cenazemde ne de sonrasında, 3'üydü, 7'siydi, 40'ıydı gibi bahanelerle yemek falan vermeyin. Yok şunu çok severdi, yok canı için yiyelim gibi saçmalıklarla karnınızı şişirmeye, bahane aramayın. Siz etli pide yiyin diye ölmedim ben. Benim canım için yediğiniz her lokma boğazınızda kalır, bilesiniz.
Öyle mevlit falan bahanesiyle hatim indirmeye, arkamdan iyiliğim için dua falan etmeye kalkmayın, yaşarken yapmadığınız iyiliği ölünce yapmaya kalkmayın, yemem.
İlla birilerine yemek vermek isterseniz, sokak hayvanlarına verin. (bu en net isteğimdir.)
Benim malım kıymetlidir, hiçbir eşyamı bir tanıdığa vermeyin. giysilerimi aşevine yada sosyal hizmetlere verin. diğer eşyalarımı atın yada yakın. Benden geriye hiçbişey kalmasın.
Beni tanıyanlar iyi bilir ki biraz fazlaca açık sözlüyümdür.
O yüzden gönlüm ister ki hepinizden önce öleyim. Sonraya kalıpta kimsenin ölüsüyle falan uğraşamam.
Arkamdan istediğiniz kadar atıp tutabilirsiniz artık, rahat olun. Sizinlemi uğraşacam, ne güzel ölmüşüm.
Ve... evet, hayvanları insanlardan daha çok seviyorum. Aha buda kapak olsun...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches