illegal hayatlar

Sugge
mahsun karaca'nın filmi. bir (bkz: kolonya cumhuriyeti) kadar olmasa da güldürdü. daha dolu dolu siyasi mizah ve hikaye beklerdim. sedat peker benzetmesine baya güldüm. mitinglerdeki pankartlar da baya komikti. filmde en çok eleştireceğim kısım sanırım uyuşturucuyu özendirebileceği.
gnet
sinemada baya güldüğüm ve eğlendiğim bir film. mahsun karaca'nın daha ilk filmi, diğerleri daha iyi ve güzel olacaktır eminim.
kuntakinte
Beklediğimden çok daha güzel bir filmdi. Eğleneceğimi tahmin ediyordum ama asıl olarak Mahsun KARACA'ya destek olmak için gitmiştim. Bence kendisi bir youtuber'dan fazlası. Başarılar kral. İzlemenizi tavsiye ederim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches