confessions

Alangoya

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 1084
  2. takipçi 16
  3. puan 22649

astigmat

Alangoya
Astigmat, kornea adı verilen göz yüzeyinin ya da göz içinde bulunan göz merceğinin (lens) düzensiz kavislenmesine bağlı ortaya çıkan bir göz kusurudur. Kornea ya da lenste anormal kavislenme, ışığın retinada tam olarak odaklanamaması ve net olmayan bir görüntü vermesi ile sonuçlanır.

eve dönmek

Alangoya
aile bağları kuvvetli olup evinden ayrılmak zorunda kalan kişilerin er ya da geç gerçekleştirmek istediği durumdur. bazen eve dönemese bile memlekete yaklaşması veya memleket sınırlarına girmesi bile yeterlidir ama eve dönene kadar hep bir eksiklik hissettirir.

jpg

Alangoya
Joint Photographic Experts Group (Birleşik Fotoğraf Uzmanları Grubu) adı verilen bir grup tarafından geliştirilmiş standartlaştırılmış bir sayısal görüntü kodlama biçimidir. Formatın kısaltması Jpeg ya da jpg olarak geçmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches