confessions

aseliim

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 38
  2. takipçi 4
  3. puan 3266

evlilik teklifi

aseliim
adeten erkekten beklenen ve sadece beklenmekle kalmayıp değişik daha önce yapılmamış türlü şekil ve yerlerde olması istenilen yüzük takma merasimi diyebiliriz..
not: erkek bunu yapmamışsa bir ömür başına kalkılacağı gerçeği de unutulmamalı

ünlem

aseliim
tariz(iğneleme) sanatının yazı dilinde kullnılması için üretilmiş bir işaret
tudor gsnin gelmiş geçmiş en iyi (!) antrenörü gibi.

vergi müfettiş yardımcılığı

aseliim
kpss de yeterli puanı almakla başlayan ve ardından yazılı sınavı mülakat ile taçlandırıp tam müfettiş oldum diye sevinirken üç yıl içinde iki yazılı bir sözlü sınava daha hazırlanmanın yanında bunlardan kalıp normal memur olma stresini iliklerine kadar hissettiren kariyer meslek..

çift başlı kartal

aseliim
Anadolu Selçuklu Devletinin sembolü ve bugünde konyasporun armasıdır. konyadaki tarihi yapılar ve emvayi yerde bolca göreceğiniz sembol. aynı zamanda konya büyükşehir belediyesinin resmi logosu da çift başlı kartaldır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches