yazmak

kuntakinte
Şu sıralar sardığım olay. Ara ara yazardım ama 2 aydır her gün yazıyorum. Kelime kapasitemi ölçüyorum başka bir halta yaramıyor.
John Doe
eskiden yazmak için fırsat arardım, artık yazmamak için bahaneler üretiyorum. yazmıyorum çok uzun zamandır. yazmaya kalksam kelimeler kendiliğinden geçecek kağıda biliyorum, ben kendimi kaybedicem. sonra okuyuyup yazdıklarımı kendime sövecem. e ben zaten sövüyorum kendime yazmak gerekmiyor ki bunun için illa.
imschrolled
insanı rahatlatır. yüklerini bir kenara bırakıp nefes almasını sağlar. bittiğinde de kenara bıraktığınız yükleri yüklenip yolda devam etmenizi ister.
imschrolled
iyi ki var olan. eldeki günler süresince hiç bırakmadığım ve beni hiç bırakmayan. vefalıdır. bir virgülü bile unutmaz. hangi kağıtta olursa olsun, tozlanırsa küser. ama yine de kokar mis gibi. el emeği demek pek iddialı olsa da, gönülden demek daha bir tatlı olur. zaten içerideki sesleri bastıramadığında kareler, çizgiler ya da boş bir sayfa geçer eline. karalasan da kaçmaz. yırtıp atarsın yine de durur öylece. garip yazmak.

bir yandan büyük şanstır. imkansızlığın imkanıdır.

dünyada iz bırakmış ne varsa, kıyısında köşesinde bir not, başlık, 2-3 kelime ya da en azından bir cümle bulunur.

hissizleştiğinizde de, utanmadan sıkılmadan tüm yüzeyselliğin ile dökersin ne varsa...

sana dair, dokunamadıklarımızın en güzelidir, en temizidir. ses tonunu bile bilmeden. yokluğun varlık çizgisindeki ilk kalesidir.
Sugge
Yazmak, aslında bildiğini teşhirden ziyade kendi iç dünyanı teşhire cesaret etmektir.Hiçbir yazar asla ve asla iyi okurdan saklanamaz zaten bunu zihninden geçirerek yazarsa ne iyi yazabilir ne yazdığı meseleye şık bir kıyafet giydirebilir.
zeynep güney

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches