yoklama

hermione
Sözlükte de yapılmasını uygun bulduğumdur. Yoklamadan sonra gözümü kapatıp parmağımı listeye koyup çıkanı sözlü yapacam...
Hermione burada...
cayisallama
askerde her saat başı yapılan durum. Mübalağa yok ha acemilikte bizi ger saat başı sayıyorlardı. 100 kişi her saat sayılıyor düşünsenize.Gına gelmişti. bana yoklama demeyin ne olur.
John Doe
anlam ayrımı olarak
çağırırım sınıf başkanını yapsın. başka işim gücüm mü yok diye düşündüğümdür. bazen de tam tersi kim bunlara gırtlak patlatacak şimdi dur bi yoklama alim de zaman geçsin diye düşünerek üşenmeden 50 tane ismi sayarım.(u:evet 2015 yılında hala 50 kişilik sınıf var )
imschrolled
(Ask.) içtima. Her türlü rütbeli, rütbesiz, personel, araç-gereç ve önemli varlıkların sayımıdır. Kadro mevcudu, genel mevcut ve hazır mevcut olarak sınıflandırılır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches