confessions

bobiler

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 836
  2. takipçi 28
  3. puan 27092

muhammed bin salman

bobiler
islam işbirliği teşkilatı zirvesine gelmemiş suudi lider.

Tarihten ibret alıp hain Araplara laf ettiğimizde, Peygambere laf ettiğimizi sanan milyonlarca aptal insan var bu ülkede.

diriliş ertuğrul

bobiler
Geçmişini tivi dizilerinden öğrenip, Osmanlıyı, tüm zamanların en etkili en büyük lideri ve kendisi de son Osmanlı subayı olan Mustafa Kemal Atatürk'ün yıkıp yerine TCyi inşaa ettiğini zannedip öyle mutlu olan yurdum insanını seviyorum..........
Ertuğrul'un çekiliş kalitesine veya kurgusuna lafım yok. Bütün sorun, her filmi gerçek sanarak 'kurtlar vadisinde çakır karakteri öldüğünde gazeteye ilan verilmesi gibi...) Hayatını ve bakış açısını ona göre şekillendirebilen, inanan kitlenin olması....

evlilik

bobiler
Evlilik bu dünyanın hem cennettıdır hem cehennemidir
Eş değil aslında bir dünya seçiyoruz Rabbim bir ömür değdirecek eşler nasip etsin

Mutlu olmak için evlenmeyin. Beraber mutluluk kurabileceğiniz biriyle evlenin. Kimse sizi hayat boyu mutlu edemez.Siz de kimseyi hayat boyu mutlu olsun diye sırtınızda taşıyamazsınız.Evlilik: bir tencere gibidir. Mutluluk ise İki tarafın çabası ile pişirilip yenilen yemektir.Hayırlı bir eş Allahın kuluna özel ikramıdır,hayırsız bir eş ise dünyanın en ağır imtihanıdır.Rabbim Dogru Ve Samimi İlişkiler Nasip Eylesin Cümlemize..

yağmur atacan

bobiler
pınar altuğ'un oğlu pardon kocası.

Yağmur Atacan'ın kullandığı cip karşı yönden gelen bir otomobile çarptı. Kazada, otomobilin sürücüsü yaralanırken Yağmur Atacan ile yanındaki 5 yaşındaki kızı kazadan yara almadan kurtuldu.

hakan ergin

bobiler
CarrefourSA Genel Müdürü.

Bağcılar'da bir ailenin yanında kimliğini açıklamadan kalmışlar ne yeyip ne içiyorlar diye.

Pazar Araştırması mahalle çöplerinde yapılır. Her mahallenin tüketim profili çıkartılır. Bu arkadaşın yaptığı gibi değil.

kartal'da anaokulu rezaleti

bobiler
Bu anaokulu şuçlu da bu anaokuluna çocuklarını gönderen ebeveynler suçsuzmu aynı kafadarlar işte, erkeğin kölesi olmaya gönüllü kadınlar olduktan sonra erkekler bunu kabul ediyor maalesef, bu çocukları köle olmayı kabul etmiş kadınlar yetiştiriyor ne acı
Mahalle arasındaki sohbet evleri dersleri bu tür insanlar yetiştiriyor

Yaşları 3 ila 5 arasında değişen çocukların rol gereği birbirleriyle evlendirildiği oyunda(!) kız çocuklarına erkek çocukların ayakları yıkatıldı.
'UYKUNUZ KAÇSIN'

Sosyal medyada kısa sürede yayılan ve büyük tepki çeken skandal görüntülere gazeteci Zafer Arapkirli de tepki göstererek 'Uykunuz kaçsın' mesajıyla o fotoğrafı paylaştı.

ilginç boşanma sebepleri

bobiler
okey onamak.

İstanbul'da 1 çocuk sahibi Nazan ve Gürkan S. çiftinin 23 yıllık evliliğini sanal okey oyunu yıkıyor. İstanbul Aile Mahkemesi'nde açılan davada, iddialara göre, eşi Nazan S.'nin (37), sabahlara kadar Facebook'ta okey oynadığını ileri süren Gürkan S., eşinin diğer oyuncularla da mesajlaştığını iddia ederek boşanma davası açtı.

çocuklar duymasın

bobiler
meltem, haluk ve diğer oyuncular bunlar başka bir yerden iş alamıyorlar,sürekli bu dizide oynuyorlar.çorba gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar kabak tadı verdi.Gerçi öteki dizilerde bundan farkı yok çünkü eğitici bi şey yok,hep şiddet hep kavga televizyonlarda bu kadar dizi olması normal değil.resmen halkı uyutmaya çalışılıyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches