confessions

John Doe

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 520
  2. takipçi 1
  3. puan 11180

que sera sera

John Doe
allaha çok şükür sevtap parman sayesinde değil de mary ve max filmi sayesinde öğrendiğim anlamlı şarkı.
asyalı engelli çocukların söylediği bi versiyonu çok hoşuma gitmiştir. entry şurda dursun bulursam onun da linkini ekleyeyim.

elin oğlu diplomana değil yaptığın pilava bakar

John Doe
\"eğer bir müslüman kadın börek yapmasını bilmiyorsa o aile dağılmaya mahkumdur.\" ayşe gürcan / aile ve sosyal politikalar bakanı


yol göstericisi bu söz ve bu bakan gibi olan kişilerin kullanabileceğini düşündüğüm nasihat.

not: işbu entrydeki yorumumda bahsettiğim kişiler siyasi bir yaftalama ile tasvir edilmemiştir. siyasi kısmı söyleyen kişiye mahsus bir durumdur.

fikret orman

John Doe
Fikret Orman: Bir kurdun arkasından 40 tane köpek havlar. Havlamıyorsa zaten o kurt, kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur. Arkasından da havlayanlar olacaktır.

sen benim hiçbir şeyimsin

John Doe
attila ilhan'ın ağzından şiirin hikayesi:

şiirin ilginç bir öyküsü var: o yıllarda özellikle izmir'de, bazı genç kızlar, telefonla beni arardı. kimisi adını verir, kimisi vermez. bazısıyla kültürpark'ta ya da karşıyaka'daki bir deniz kahvesinde buluşuruz, söyleşiriz. bazısı 'meçhul' kalmayı yeğler, sadece telefonla söyleşir. şiir işte bu sonuncu türden bir ilişkinin etkisiyle yazıldı. kim olduğunu hala bilmediğim o genç kız, en çok da geceleri beni arar, sıcak, biraz kırık sesiyle dakikalarca konuşurdu. ben de konuşurdum elbet. allah bilir ona neler anlatırdım. derken, dönüp dolaşıp onun benim neyim olduğu sorusuna takıldık, sıcak bir yaz akşamı gibi hatırlıyorum, sen dedim benim hiçbir şeyimsin. sonra bu yeni şiirin ilk mısraı oldu. bitirip ona okuduğumda adamakıllı içlendiğini hatırlıyorum. kimdi dersiniz?

bil ve fethet

John Doe
bi zamanlar hastasıydım, fakat olayı kaleni yükselt, şundan almak için yatırım yap,bi gün bekle iki gün bekle boyutuna getirdiklerinde bıraktım.

yeni favorim quizup. uygulamanın kendisi ve başlıkların çok büyük bir kısmı ingilizce olsa da türkçe başlıklar da açılmış.

yandex.navigator

John Doe
ilginç bi şekilde en kestirme ve en az trafik olan yol nereyse oraya sokan programdır. ha peki bu iyi bişey mi? girdiğiniz dik yokuşlu mahalle aralarını, çevre yolundan çıkıp da tekrar girene kadar onlarca trafik ışığı gördüğünüzü hesaba katarsak hayır hiç de değil. dümdüz yol dururken kıvrıla kıvrıla götürür seni gideceğin yere.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches