memur sözlük

0 /
cayisallama
memur-sozluk.com

yayın hayatına yeni başlamış interaktif sözlük.
memur ilanlarına ve memuru ilgilendiren konulara eğilerek memur ve memur adaylarını bilgilendirme amaçlı oluşturulmuş bir tellaldır.sözlük fomatı kullanılarak daha pratik bir şekilde bilgilendirme yapılmayı amaçlar.ayrıca normal sözlük formatı şeklinde giriler girilmekte ve sıcak bir ortam oluşturma gayesi gütmek
orasi bana kalsin
neden olmasın dedirten bir fikrin ürünü.
lakin memurlar net kıvamında soru, cevap, polemik olursa moderasyon yandı.
bir şekilde mesleki durumlar sol frame'den uzak tutulmalı ki bu da ancak sıkı bir formatla mümkün olur.
aksi halde sözlük foruma döner, eminim bunu da kimse istemez.

yani korktuğum şu:

başlık: arkadaşlar bi bakar mısınız?
1. entry: türkçe öğretmeni olmak için kpss'den kaç almam lazım?
2. entry: ne alakası var kardeşim git başka bir yerde sor.
3. entry: @2 beğenmiyosan başka başlığa tıkla kardeşim zorla mı tıklatıyo sormuş işte!
...
cayisallama
'''Memur Sözlük,''' 1 Nisan, 2015’te kurulan internet sitesi.Her türlü konu hakkında, kayıtlı yazarların yorumlarını içeren Katılımcı Sözlük tarzında ağ sayfası.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele rehberlik hizmeti sunan, kamuya ilişkin gelişmeleri takip eden, kamuya girmek isteyen KPSS adaylarına yol gösteren internet sitesidir.
mödo
Kurulurken belki belirtmek gerekirdi ya da şimdi belirtelim bilmeyen üyeler için;
memur sözlük kurucusu ya da başka bir kişinin sözlüğü değildir. Tabii ki mülkiyeti bir kişiye aittir ancak sözlüğün sahipliği elde edeceği gelirlerin %70 (cüz-i ölçüde değiştirilebilr) i üyeler ile adil bir şekilde paylaşılacaktır. Emek veren ve bu emeğin etkileşimini alan yazarların haklarını teslim edilmelidir mantığı ile var olacaktır. Bunun için alt yapıyı ya da yeni bir arayüz ile yenilenip bir puan tablosu hazırlandıktan sonra tekrardan duyurulacaktır.
cayisallama
Sözlük yetkilileri;

Düşünen-1.nesil admin: mödo

Kurucu-1.nesil admin : cayisallama

Düzenleyici(sözlük sorumlusu)-1.nesil admin: casper

Teknik sorumlu- 1.nesil admin: angarali

cayisallama
Bu gün itibariyle bir sürü yazarın kayıt yaptırdığı sözlük sitesi. Şaşkınlık içerisinde baktıktan sonra sözlük dünyasının farklı ve belki de en güzel sitelerinden bir olan öğretmen sözlük sitesinin kapanacağı haberiymiş. Ayrılan kişilerin memur sözlük e kayıt yapmasından kaynaklıymış. Öğretmen sözlüğün daha iyi bir şablon ve alt yapı ile geri döneceği inancındayım.
bu kış aylarda gidecek güzel bir yer sayılır. http://www.memur-sozluk.com/
cayisallama
Benim de sinirlerimi bozan tarafları çok. Bir tane değil birden fazla hemde . Bu konu ile ilgili kendime daha önceden söz verdiğim çok şey var. Bunları sizin talepleriniz ile birlikte toparladıktan sonra hepsini karşılayacağımız sözü verilmişti. Bunula ilgilihttp://www.memur-sozluk.com/bir-dakika-benim-bir-kac-sorum-var vehttp://www.memur-sozluk.com/ogretmen-sozluk-yazarlarinin-talepleri başlıklarına ve diğer başlıklara yazılanlar dikkate alınacak ve hepsi yerine getirilmeye çalışılacak diye söylenmişti ve hala geçerli. B12 eksikliği var bünyemde ama bunlar yazılı şeyler unutulmuş değil. Siyasetçi gibi bir yapımız da yok verilen sözlerin yerine getirilmemesi gibi.
Bu tarz eleştirilere her zaman açığız, bu tarz eleştirileri bekliyoruz ki şu an yazdığımız sözlük 2000 li yılların başında olan teknoloji ile devam etmesin ve geliştirelim.

Sözümüzün arkasındayız olacak ama çeşitli bahanelerimiz var. Bir büyük şirket değiliz. Bir ekşi,uludağ,instela hiç değiliz. Hatta şirket bile değiliz. Kendi çapımızda yapmaya çalışıyoruz bunları.
Bu söz verilen şeyler yapılacak bize biraz zaman verin diye ricada bulunmuştuk. Biliyoruz 3 aç oldu hemen hemen ama biraz daha zaman lütfen.

Sizi rahatsız eden şeyler bizi de rahatsız ediyor.
örneğin;
-bkz verilememe sorunsalı
-gbk verilememe sorunsalı
- video ekleyememe sorunsalı
-eklenilen videonun uçan sözlük olarak açılması veya hata vermesi
-mesajlar kısmının eksik olması ve kullanışsız olması
-sözlüğün mobilden kullanışının imkansız olması
-Bazı günler host firmasından dolayı bir dakikalığına sözlüğün kapanması ve sonradan geri gelmesi.
-yazdığımız şeylerin google'da üst sıralarda gelmemesi.
-Google'ın sitenin yazımı eksi olduğundan ciddiye almaması
-Öğretmen sözlükten gelenlerin buda kapanacak korkusu
-şifreyi unuttuğunuzda şifrenin mail olarak gelememesi
-İstatistikler kısmının detaylı olarak görülmemesi
-Yapıştırılan resmin link olarak gelmesi ve açılmaması

Sizden tek ricamız ''yahu hüseyin bizim şu borç ne oldu ne zaman ödeyeceksin'' sorusunu günlük olarak sormamanız ya da özelden sormanız. yukarıda saydığım ve sayabileceğim bir sürü neden ve bu tarz eleştiriler sözlükten soğutuyor insanı. Yazasım kalmadı desem yeridir.Günlük gelen 1.000 kişiye yakın kişinin bu tarz başlıkları görmeleri de hoş değil.
zinzal
son iki saattir facebook,twitter,youtube gibi siteler bile hizmet veremezken memur sözlük dim dik ayakta.
zül
nereden geldiğimi kestiremediğim sözlük. sanırım haber okuyordum. evet, evet haber okuyordum. belli bir misyonu ve sairesi varmış.

sanat için sanat nevinden kabul ediversin zül'ü...
cayisallama
Geçen sene bu gün belki bu saatlerde kurulmuş olan sözlük. Memurlara, memur olmak isteyenlere, öğretmenlere, hemşirelere kendilerini özgürce ifade edecekleri, güzel arkadaşlıklar kurabilecekleri bir ortam hediye etmekti belki de amacımız. Kurulurken bir sürü hayalimiz vardı şöyle yaparız böyle yaparız tarzında. Sonra bu hayaller yavaş yavaş yerini umutsuzluğa bıraktı. Bu umutsuzluğun asıl sebebi yazar azlığından kaynaklı olmadı hiç. Sözlükte yazan kişi sayısının az olması elbette bir eksi ama asıl şeyler hep yazılımsal olarak kaynaklı oldu.
Hep bir eksik vardı, hep bir eksik çıktı ve bunları düzenlemek oldukça zaman alıcı şeyler olduğunu çok sonradan fark ettik. Bu tarz sıkıntılar ile geçen seneden beri hayli uğraştım düzeltelim düzeltelim diye ama hep geri kaldı. Kısa zamanda bu düşüncelerimiz gerçekleşecek umarım.

Memur Sözlüğün 1. yaşı hayırlı olsun diyeyim ne diyeyim. Abuzerin de dediği gibi güzel günler görürüz inşallah. Umutlu günler.

Bu şarkı da benden bütün memur sözlük ailesine gelsin. Burada dertlerini,sıkıntılarını,neşelerini okuduğum sanal aileme gelsin. https://www.youtube.com/watch?v=ERoTrK8PIEk
zinzal
Eski günlerine dönen sözlük. Nedense ben bu durumu daha çok beğeniyorum. Sadece ben yazıyorum sonra ben okuyorum. Ha bi de yan tarafta in cin top oynuyor.
zül
sebebini anlayamadığım bir biçimde sağ alt köşesinin flash tv'ye döndüğü sözlük. sözlükten mi kaynaklı acep? şarkı dinlemek istemiyorum kardeşim, zorla mı?
imschrolled
samimi ve sıcak bir ortamı olan naif, seviyeli sözlük. her yazarın ayrı bir tadı var. heppisini severim. daim olsun inş.

çizgisini bozmaması temennisi ile.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches