2023 türkiye genel seçimleri

kuntakinte
türkiye cumhuriyeti tarihinin 13. cumhurbaşkanının ve milletvekillerinin seçileceği seçimdir. KEndi adıma önemi ilk seçim görevimi almış olmamdır. sandık başkanlığı görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. oy namustur.

illegal hayatlar

kuntakinte
Beklediğimden çok daha güzel bir filmdi. Eğleneceğimi tahmin ediyordum ama asıl olarak Mahsun KARACA'ya destek olmak için gitmiştim. Bence kendisi bir youtuber'dan fazlası. Başarılar kral. İzlemenizi tavsiye ederim.

illegal hayatlar

Sugge
mahsun karaca'nın filmi. bir (bkz: kolonya cumhuriyeti) kadar olmasa da güldürdü. daha dolu dolu siyasi mizah ve hikaye beklerdim. sedat peker benzetmesine baya güldüm. mitinglerdeki pankartlar da baya komikti. filmde en çok eleştireceğim kısım sanırım uyuşturucuyu özendirebileceği.

sonsuz siper

Sugge
değerli bir arkadaşım tavsiye etti. film, 1933 ispanyasında yaşanan iç savaşta zulüm gören, kendilerini evlerin de yaptıkları gizli odalarda yıllarca yaşamak zorunda kalan mağdur insanları konu alıyor. filmin ismi de gayet güzel oturmuş gerçekten.

balmorhea

Sugge
yenice keşfettiğim müzik grubu. rivers arms albümündeki "the winter" şarkısı var ki kaçıncı kez dinlediğimi unuttum. her notası kalbine dokunuyor insanın. çok başarılı, çok.

niğdeli manav durmuş alinin kestiği fatura

axit
Fatura 22 Ocak 1936'da,Niğdeli manav Durmuş Ali tarafından kesilmiş.

Vali Ziya Tekeli'ye gönderilen faturanın dökümü söyle:

* Tel ve çiviye verilen 57 kuruş.

*6 adet sandığın bedeli: 3 lira 60 kuruş.

* Elmaların istifine ödenen: 75 kuruş.

* Sandıkların İstasyona taşınmaları için hamaliye: 25 kuruş.

*170 kilo elmanın bedeli:46 lira 75 kuruş.

*Ankara'ya kadar navlun bedeli: 6 lira 95 kuruş.

*Yekün: 58 lira 87 kuruş.

Sandıklardaki tel ve çiviye kadar bedeli ödenmiş bu elmalar kime gönderilmiş?

Çankaya'ya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e...

Peki ödemeyi kim yapmış?

Yine Atatürk!..

Niğde elmasını çok seven Ata, Vali Tekeli'ye parasını göndererek, manavın fatura kesmesini istemiş.

Belgesi de Atatürk arşivinde bugünlere kadar saklanmış.

6 kasa elmaya harcanan paranın hesabını tutan devlet anlayışı vardı bir zamanlar.reklam ajansı

hanscollins
reklam ajansları, marka konumlandırması ve bilinirliği konusunda stratejik hamlelerle, ürünleri veya hizmetleri daha iyi pazarlama konusunda şirket ve şahıslara destek olurlar.

i̇yi bir reklam ajansı, hedef markanın gelirini ve marka değerini arttırmak için yaratıcı çözümler ve kreatif tasarımlar üretmekle, geliştirmekle ve takip etmekle yükümlüdür.

ajansınızı seçerken, firmanızı dijitale taşıma aşamasında sizlere web tasarım, dijital pazarlama, yaratıcı grafik tasarım, kurumsal sosyal medya yönetimi ve prodüksiyon desteği sunacağından emin olmaya çalışın.

i̇stanbul merkezli bir reklam ajansı arayışı içerisindeyseniz, aşağıda website linkine ulaşabileceğiniz yaratıcı ekibe sahip ajans, sizin için doğru bir seçim olabilir

https://fotografvetasarim.com

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

tag heuer carrera womens price montblanc timewalker 2017 replica watches rolex oyster perpetual datejust made in hong kong vintage heuer chronograph replica watches hublot 992703 price panerai limited edition 2015 replica ladies watches ulysse nardin watches platinum brand watches for ladies uk replica watches belfort watch kickstarter breitling yellow face chrono uk replica watches